Jennifer Lawrence znów zachwyca w kampanii torebek Diora

Jennifer Lawrence ponownie pozuje dla Diora. Gwiazda „Igrzysk śmierci” po raz kolejny została twarzą francuskiego domu mody. Zobacz, jak prezentuje się w najnowszej kampanii torebek!

Foto: Getty Images

Młoda aktorka z roku na rok pnie się coraz wyżej po szczeblach kariery. Lawrence, którą już w listopadzie będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w drugiej części „Igrzysk śmierci”, świetnie radzi sobie nie tylko w filmowej, ale również w modowej branży.

Młoda gwiazda stanęła przez obiektywem Davida Simsa, aby ponownie promować torebki Diora, a dokładniej dwa modele: Be Dior i Dorissimo. W jesienno-zimowej kampanii Lawrence pozuje ubrana w płaszcze i sukienki od Rafa Simonsa, które świetnie współgrają ze stylowymi torebkami.

Jennifer Lawrence współpracuje z Diorem od 2013 r. Zdobywczyni Oscara za rolę w „Pamiętniku pozytywnego myślenia” wystąpiła w kampanii torebek w sezonie wiosna-lato 2015, natomiast niedawno mogliśmy ją oglądać w reklamie pomadek Dior Addict.  Jak Wam się podoba  w najnowszej odsłonie dla francuskiej marki?

Tematy:

Nieprawidłowy email