Best Look: Grażyna Torbicka w kreacji Tomasza Ossolińskiego

Grażyna Torbicka jako ambasadorka marki L'Oreal pojawiła się na czerwonym dywanie 69. festiwalu filmowego w Cannes. W przepięknej błękitnej sukni w stylu starego Hollywood prezentowała się jak prawdziwa gwiazda filmowa.

Foto: Materiały prasowe

Polskie gwiazdy zadebiutowały w Cannes. Karolina Gilon, Margaret i Grażyna Torbicka pojawiły się razem z innymi światowymi ambasadorkami marki L’Oreal, a także Kate Moss, na premierze filmu "Loving". Na tę okazję Karolina Gilon wybrała look w stylu Givenchy – transparentna sukienka to projekt z najnowszej kolekcji Michaela Hekmata jesień-zima 2016/17. Uzupełniła ją modną w tym sezonie obrożą na szyję marki LeBrand. Margaret zdecydowała się na różową kreację od Bartka Janusza.

Foto: Materiały prasowe Karolina Gilon
Foto: Materiały prasowe Margaret

Jednak prawdziwą królową tego wieczoru była Grażyna Torbicka. Prezenterka na czerwonym dywanie pojawiła się w przepięknej błękitnej sukni projektu Tomasza Ossolińskiego. Głęboki dekolt w kształcie litery V i delikatne aplikacje z kryształów sprawiły, że Grażyna Torbicka prezentowała się jak gwiazda starego Hollywood. Warto również dodać, że kolor niebieski to jeden z najmodniejszych kolorów w tym sezonie w Cannes. W kreacjach o podobnym odcieniu pojawiły się już Naomi Watts, a także Blake Lively.

Foto: Materiały prasowe Cannes 2016
Foto: Materiały prasowe Cannes 2016

Tematy:

Nieprawidłowy email