Best Look: Florence Welch w garniturze Gucci

Florence Welch, liderka grupy Florence and the Machine została ambasadorką kolekcji biżuterii Gucci. Podczas specjalnego spotkania, na którym została przedstawiona jako nowa gwiazda włoskiego domu mody, Florence zaprezentowała się w stylowym garniturze Gucci.

Foto: Getty Images

29-letnia Florence kocha nie tylko muzykę, ale również modę. Jej styl jest barwną mieszanką boho i retro, który idealnie wpisuje się w stylistykę najnowszej kolekcji Gucci.

Foto: Getty Images Florence Welch
Foto: Getty Images Florence Welch

Gwiazda Florence and the Machine kilka dni temu została ambasadorką kolekcji biżuterii włoskiego domu mody. Informacja została przedstawiona mediom podczas spotkania w Los Angeles.

Florence, która kilka lat temu sięgała po projekty Gucci, tym razem również pozostała wierna swojemu wyborowi. Artystka zadała szyku w złotym garniturze w róże w stylu lat 70. Kolorystyka zestawu świetnie kontrastowała z jej rudymi włosami.

Foto: Getty Images Florence Welch

Pod marynarkę piosenkarka założyła białą elegancką bluzkę z wiązaniem pod szyją. Do tego oryginalne buty na obcasie i czarny zegarek, oczywiście z kolekcji Gucci. Wybór Florence w roli gwiazdy Gucci to strzał w dziesiątkę! Styl lat 70. doskonale pasuje do jej urody i osobowości.

Tematy:

Nieprawidłowy email