Best Look: Emma Stone w sukience Giambattisty Valli

73. edycja Festiwalu Filmowego w Wenecji przyciągnęła mnóstwo znanych i lubianych, którzy na czerwonym dywanie zaprezentowali zapierające dech w piersiach stylizacje.  Emma Stone zadała szyku w dwóch bardzo różnych kreacjach. Nam szczególnie wpadła w oko dziewczęca sukienka Giambattisty Valli.

Foto: East News

Emma Stone na Festiwalu Filmowym w Wenecji promuje swój najnowszy obraz „La La Land”, w którym zagrała razem z m.in. Ryanem Gosslingiem. 27-letnia aktorka na spotkaniu z dziennikarzami zaprezentowała się w  zielono-różowej kwiecistej sukience Giambattisty Valli. Sukienka dzięki szerokim rękawom i luźnemu dołowi jest wdzięczna i bardzo dziewczęca. Uroku dodaje również kwiatowy wzór. Emma dopełniła cały look musztardowymi pantofelkami na pasku. Do tego naturalny makijaż i luźno upięty kok.

Foto: East News Emma Stone
Foto: East News Emma Stone
Foto: East News Emma Stone

Zupełnie inną stylizację amerykańska aktorka zaprezentowała na czerwonym dywanie podczas premiery obrazu „ La La Land”. Gwiazda zdecydowała się na seksowną, połyskującą kreację w stylu lat 20. od Versace. W której kreacji Emma podoba się wam bardziej?

Foto: East News Emma Stone na Festiwalu Filmowym w Wenecji
Foto: East News Emma Stone

Tematy:

Nieprawidłowy email