Best Look: Emily Ratajkowski na jesień

Pomysł na prostą, codzienną i jesienną stylizację? Oto jedna z najnowszych inspiracji, prosto z Nowego Jorku! Zobaczcie, jak to robi Emily Ratajkowski!

Foto: East News

Emily Ratajkowki w ciągu zaledwie kilku miesięcy stała się prawdziwą ikoną stylu. Widać to było szczególnie wyraźnie podczas ostatniego tournee z filmem „We are Your Friends”, w którym Emily Ratajkowski zagrała jedną z głównym ról.

Jest to widoczne także teraz, chociażby podczas nowojorskiego tygodnia mody i imprez z nim związanych. Oto jedna z  jej codziennych stylizacji, którą bez problemu możesz przenieść jeden do jednego do swojej szafy!

Foto: East News

Jej podstawą są kraciaste czarno-białe cygaretki z kolekcji Topshop. Do tego czarny top i zamszowa ramoneska z kolekcji Obey. Emily Ratajkowski trzyma się tu zasady trzech kolorów. Jest klasycznie i jesienne: czerń, biel i odrobina brązu. Te same kolory pojawiają się na genialnych lakierowanych półbutach Stelli McCartnej. Przyjrzyj się im uważnie, bo to prawdziwy hit jesieni!

Foto: East News

Z przodu wyglądają jak typowe creepersy na grubej, białej podeszwie. Jednak z tyłu koturn jest jeszcze grubszy, dzięki czemu działa na całą sylwetkę jak buty na obcasie!

Foto: East News

Kraciaste cygaretki, creepersy i skórzana ramoneska, a do tego przeciwsłoneczne okulary. - prosty, uniwersalny i bardzo modny BEST LOOK, który może być świetną inspiracją do codziennych stylizacji na całą jesień!

Nieprawidłowy email