Best Look: Elizabeth Banks w sukni Elie Saaba

Elizabeth Banks wzięła udział w światowej premierze długo wyczekiwanej, kolejnej części „Gwiezdnych wojen”. 41-letnia aktorka zachwyciła romantyczną kreacją od Elie Saaba.

Foto: Getty Images

Polscy fani filmu „Gwiezdne wojny" 18 grudnia poszli do kin, aby obejrzeć siódmą część sagi. Tymczasem 14 grudnia w Los Angeles odbyła się światowa premiera obrazu w reżyserii J. J. Abramsa.

Jedną z gwiazd, która obejrzała „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” była Elizabeth Banks. Gwiazda zachwyciła promiennym wyglądem i uroczą stylizacją od libańskiego projektanta – Elie Saaba.

Amerykańska aktorka zaprezentowała się w maxi sukni odsłaniającej ramiona. Kreacja ozdobiona została czerwonymi, niebieskimi i czarnymi haftowanymi kwiatami. Warto podkreślić, iż motywy kwiatowe rządzą w tym sezonie na wybiegach i stylizacjach gwiazd, zatem wybór sukni w przypadku Banks był strzałem w dziesiątkę.

Foto: Getty Images Elizabeth Banks

Tak strojny i romantyczny look nie potrzebuje wielu dodatków, dlatego Elizabeth zdecydowała się podkreślić urodę za pomocą subtelnego makijażu i delikatnych dodatków w postaci maleńkich kolczyków.

Tematy:

Nieprawidłowy email