Best Look: Edyta Olszówka w Tomaotomo

Edyta Olszówka dawno nie prezentowała się tak dobrze. W modnym kombinezonie pojawiła się na imprezie Doskonałości Roku magazynu Twój Styl.

Edyta_Olszowka

Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się gala organizowana przez jeden z najbardziej poczytnych magazynów dla kobiet w naszym kraju, „Twój Styl”. Polski tytuł od lat utrzymuje się na pierwszym miejscu w rankingach, a jego niesłabnąca popularność niezmiennie przyciąga gwiazdy. Na gali Doskonałości Roku pojawiła się między innymi Edyta Olszówka. Aktorka, którą obecnie oglądać możemy w tvn-owskim serialu „Aż po sufit”, wyglądala tego wieczoru olśniewająco.

Białe, połyskujące spodnium, wyszywane perłami i cekinami to projekt Tomka Olejniczaka dla marki Tomaotomo. Kombinezon pochodzi z jego ostatniej kolekcji The One. Edyta Olszówka uzupełniła stylizację srebrnymi dodatkami – torebka puzderko Ossi z najnowszej kolekcji La donna e mobile projektu Sabriny Pilewicz, a także szpilkami z transparentnym panelem Marino Fabiani. Duży plus także za fryzurę, która dodała całej stylizacji szyku, oraz za delikatny makijaż.

Tematy:

Nieprawidłowy email