Best look: Diane Kruger w sukience Thakoon

Diane Kruger wczoraj przyjechała do Wenecji na 72 festiwal filmowy. Gwiazda pojawiła się we Włoszech ubrana w kwiecistą kreację Thakoon, w biało – czarne printy. Połączenie dwóch deseni i przezroczystości w stylu boho to idealna propozycja na koniec lata.

Foto: Bulls Press

Kwieciste wzory już od kilku lat totalnie zawładnęły naszymi szafami. I choć nie ma nic odkrywczego w noszeniu ich latem czy wiosną, nawet najlepiej ubrane gwiazdy kochają ubrania ozdobione motywem róż, stokrotek czy tropikalnych pąków. Do grona miłośniczek botanicznych inspiracji niewątpliwie należy Diane Kruger, która wczoraj przyleciała do Wenecji, na otwarcie kolejnej edycji tamtejszego festiwalu filmowego.

Foto: Bulls Press

Gwiazda zdecydowała się na kreację od Thakoona. Wybrała półprzezroczyste body z czarno – białym kwiecistym motywem, które zestawiła z nieco poszarpaną, plisowaną spódnicą maxi ozdobioną biało – czarnymi dużymi kwiatami.  Cała stylizacja jest utrzymana w klimacie boho – nie mogło więc zabraknąć kapelusza z dużym rondem, sandałów (te również ozdobione są biało – czarnym motywem, ale zamiast kwiatów jest zwierzęcy print).  Do tego czarna, duża torba Chanel i czarne okulary przeciwsłoneczne.

Cała stylizacja może sprawiać wrażenie nieco chaotycznej, ale dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest odważna, zabawna i bardzo dziewczęca. Nad wyraz podoba mi się zestawienie podobnych printów, które pokazuje, że Diane, dawna muza Chanel, nie traktuje swojego stylu śmiertelnie poważnie. A jednocześnie jest na tyle świadoma trendów, że z pełnym zdecydowaniem sięga po przezroczystości. Nie wiem jak wy, ale ja jestem fanką tej stylizacji!

Tematy:

Nieprawidłowy email