Best Look: Diane Kruger w Chanel

Diane Kruger to jedna z hollywodzkich gwiazd, która przyjęła zaproszenie na pokaz najnowszej kolekcji Chanel haute couture wiosna–lato 2016. Oprócz aktorki na pokazie wypatrzeć można było także Gwyneth Paltrow, Carę Delevingne oraz Monikę Bellucci.

Foto: Newspix

W Paryżu trwają właśnie pokazy mody haute couture. Jednym z najważniejszych punktów tego tygodnia jest pokaz kolekcji przygotowanej przez Karla Lagerfelda dla Chanel. Widowisko to zawsze przyciąga dużą widownię – potencjalnych klientów, ludzi mody, a także gwiazdy. Jedną z nich jest właśnie Diane Kruger.

Aktorka, która należy do grona muz Karla Lagerfelda, a także jest twarzą linii kosmetyków Chanel, na pokazie zaprezentowała się ubrana oczywiście od stóp do głów w projekty tego kultowego domu mody. Biało-czarna sukienka oraz wełniany płaszcz pochodzą z prezentowanej niedawno w Rzymie kolekcji Chanel Paris in Rome 2015/16. Dodatki – torebka i biżuteria (zegarek i pierścionki) – to również akcesoria paryskiego domu mody.

Foto: Newspix Diane Kruger

Naszą szczególną uwagę zwróciły jednak nie elementy stylizacji od Chanel, a koronkowe rajstopy marki Wolford, którymi Kruger urozmaiciła swój look. To kolejny dowód na to, że modne w latach 90. dodatki wracają do łask. Jeśli odpowiada wam taki styl, to koniecznie zainspirujcie się ostatnimi kolekcjami Saint Laurent, a także Givenchy.

Foto: Newspix Diane Kruger

Tematy:

Nieprawidłowy email