Best Look: Diane Kruger w kreacji od Prady

Piękna aktorka na nowojorskiej gali amfAR zaprezentował się w przepięknej, błękitnej kreacji. Suknia ta to projekt słynnego włoskiego domu mody Prada.

Foto: Newspix

W Nowym Jorku trwa obecnie Tydzień Mody. Do amerykańskiej metropolii zjechała cała branża, gwiazdy i fani mody z całego świata. Taka okazja sprzyja także organizacji imprez, które uzupełniają i tak dość napięty grafik pokazów. Jedną z nich była gala amfAR, wspierająca walkę z aids. Wśród gwiazd zaproszonych na imprezę była aktorka Diane Kruger.

Muza Karla Lagerfelda, a także jedna z ambasadorkę Chanel, tego wieczoru zdradziła paryski dom mody i na czerwonym dywanie zaprezentowała się w błękitnej sukni z głębokim wycięciem na plecach projektu Prady. Pozornie prosta kreacja zachwycała w detalach - czarne lamówki z piór, do których, w co poniektórych miejsca przyczepione zostały powiewające podczas ruchu cekiny.

Foto: Newspix Diane Kruger
Foto: Newspix Diane Kruger

Diane stylizację uzupełniła jedynie diamentowymi kolczykami od Harry’ego Winstona oraz prostą kopertówką. Trzeba przyznać, ten krótki romans z Pradą wyszedł Kruger na dobre.

Foto: Newspix Diane Kruger

Tematy:

Nieprawidłowy email