Best Look: Daisy Ridley w sukience Mary Katrantzou

18 grudnia to wielki dzień dla wszystkich fanów filmu „Gwiezdne wojny”, gdyż właśnie wtedy zaplanowana jest premiera kolejnej części legendarnej produkcji. Daisy Ridley jest jedną z aktorek, która zagrała w obrazie J. J. Abramsa. W piątek gwiazda wzięła udział w konferencji prasowej filmu. 23-latka pojawiła się w oryginalnej sukience od greckiej projektantki Mary Katrantzou.

Foto: Getty Images

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” trafi do kin 18 grudnia. 11 grudnia w Japonii odbyła się konferencja prasowa filmu, w której wzięła udział ekipa pracująca przy produkcji oraz aktorzy, m.in. Daisy Ridley.

23-letnia aktorka przyciągała uwagę barwną i oryginalną sukienką od greckiej projektantki Mary Katrantzou. Kreacja, którą ma na sobie Daisy jest barwnym miksem wzorów i kolorów. Kwiaty, kropki, paski oraz bomba kolorystyczna w postaci czerwieni, granatu, zieleni i różu sprawiają, że od jedwabnej sukienki z długim rękawem ciężko jest oderwać wzrok. Być może jest zbyt pstrokato, jednak do tematyki filmu stylizacja brytyjskiej gwiazdy pasuje jak ulał.

Foto: Getty Images Daisy Ridley
Foto: Getty Images Daisy Ridley

Całość odrobinę kosmicznego loku wieńczą oryginalne beżowo-czarne szpilki oraz usta pomalowane szminką w kolorze jarzębiny. Jest niebanalnie i modnie!

Tematy:

Nieprawidłowy email