Co mam dziś na sobie?

Mayssa to Greczynka mieszkająca i studiująca w Londynie. Świetnie zna się się na modzie oraz zawsze jest na bieżąco z wszelkimi trendami i nowinkami.

zdjęcia własne

- Jestem specjalistką od wyszukiwania w sieciówkach rzeczy, które wyglądają jak prosto od projektanta – śmieje się Mayssa. Najlepszym dowodem na to jest jej dzisiejsza stylizacja.

Materiały własne
Materiały własne

- Jestem fanką Zary. To jedyna sieciówka, która jest na bieżąco z najświeższymi trendami. Świetnie interpretuje najgorętsze kolekcje projektantów, bez nachalnego kopiowania. Większość rzeczy w mojej szafie pochodzi właśnie z tego sklepu. Nie zdziwi Cię pewnie, że dzisiaj też mam na sobie coś z Zary – mówi Mayssa, zarzucając na ramiona czarną ramoneskę. Rick Owens? Nie, to Zara Bassic sprzed 2 lat. Torba i t-shirt również znalazła w hiszpańskiej sieciówce. Wzorzyste spodnie marki Cindy oraz delikatną biżuterię kupiła w małych, greckich sklepikach.

zdjęcia własne
zdjęcia własne

Poprosiłam Maysse, aby wybrała jeden dodatek bez którego nie wyobraża sobie życia. Bez chwili namysłu wybór padł na okulary. Wczoraj miała na sobie kocie oprawki od Miu Miu, dziś zwariowany model z Top Shopu.

zdjęcia własne
Materiały własne

Tematy:

Nieprawidłowy email