Co mam dziś na sobie? Dominika Wasilewska

Wracamy z naszym wakacyjnym cyklem „CO MAM DZIŚ NA SOBIE?"! Chcemy poznać Wasz styl, upodobania, modowe inspiracje i ubraniowe obsesje. Polskie ulice są pełne świetnie ubranych dziewczyn, a My mamy zamiar to udowodnić!

materiały własne

Wysyłacie nam swoje stylizacje (zdjęcie + informacja o markach ubrań, które macie na sobie + jedno zdanie o tym, w jakiej sytuacji zrobiłyście tę stylizację) na adres: vumag@grupaonet.pl.

Aby zachęcić Was do wzięcia udziału w zabawie, dziewczyny z naszej redakcji pierwsze zaprezentują co mają dziś na sobie. Przez cały tydzień na VU MAG-u znajdziecie nasze stylizacje, pomysły i modowe inspiracje.

Na pierwszy ogień idę ja!

Dominika Wasilewska – dziennikarka VU MAG

materiały własne

Wierzcie czy nie, ten strój to szczyt kolorystycznych możliwości mojej szafy. Jestem uzależniona od czerni, którą jest mi w stanie zastąpić jedynie granat, biel, bordo lub butelkowa zieleń. Wielokolorowy sweterek z COS’a podkradłam siostrze.

materiały własne

Z resztą stroju obyło się już bez włamywania do siostrzanej szafy. Granatowe to jedna z tych rzeczy, które będę mogła nałożyć nawet za 20 lat. Świetna jakość i klasyczny krój. Nie lubię słowa „ponadczasowy”, jednak w tym przypadku wydaje się najbardziej odpowiednie.

materiały własne

Buty? Białe z japońską koturną. Orient w nowoczesnym wydaniu to moja letnia obsesja.

materiały własne

Na ręce zestaw obowiązkowy: bransoletki z COS’a i rogowy zegarek Michaela Korsa.

materiały własne

Moda jest moją największą pasją, której potrzebuję jak powietrza. Zauważyłam, że im dłużej w niej siedzę, tym mój styl staje się bardziej minimalistyczny. Do głosu dochodzi wysoka jakość i intrygujący detal. Moi ulubieni projektanci to Dries Van Noten, Haider Ackermann, Raf Simons i Jonny Johansson z Acne Studios. Ich intelektualne podejście do krawiectwa i niebanalna estetyka to właśnie to czego szukam w modzie.

Tematy:

Nieprawidłowy email