Co mam dziś na sobie? – Agnieszka Szczurek

W poniedziałek opublikowałyśmy stylizację naszej redakcyjnej koleżanki – Oli, dzisiaj przyszła kolej na mnie. Nie przypuszczałam, że tworzenie własnej stylizacji będzie tak świetną zabawą, dlatego zachęcam was do przesyłania swoich zdjęć do VU!

VU MAG

Wystartowałyśmy z cyklem CO MAM DZIŚ NA SOBIE. Wysyłacie nam swoje stylizacje, a my pokażemy jak wyglądają czytelniczki VU MAGA. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie (plus informacja o markach ubrań, które macie na sobie oraz jedno zdanie o tym, w jakiej sytuacji zrobiłyście tę stylizację). Maile wysyłajcie na adres: vumag@grupaonet.pl

Żeby zachęcić Was do modowej zabawy, opublikowałyśmy poniedziałkową stylizację Oli Ogórek.

Dzisiaj przyszła kolej na mnie, a więc…

Agnieszka Szczurek – dziennikarka VU MAG

Od kiedy wystartował nasz cykl, słońce nad Warszawą nie przestaje świecić. Dlatego wiosenny nastrój odzwierciedla się również w moim stroju.

VU MAG

Dzisiaj do pracy wybrałam strój w stylu niezobowiązującej elegancji. Spodobał mi się wiosenny trend na zwierzęce printy, dlatego od razu kupiłam jeansy z nadrukiem wężowej skóry (Cubus).

VU MAG

Szare spodnie przełamałam miętową koszulką o luźnym kroju (Stradivarius), która zarówno kolorem, jak i kształtem kojarzy mi się z typowo letnimi ubraniami.

VU MAG

Lubię eleganckie stroje, dlatego do swojej stylizacji wybrałam czarne, lakierowane szpilki (Massimo Dutti).

Zdjęcia vuMag BlueServices

Dzisiaj miałam ochotę na odrobinę luzu, dlatego eleganckie buty zestawiłam z czapką z daszkiem. Upolowałam ją w poniedziałek podczas zakupów w River Island – jest to model zaprojektowany przez Rihannę.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Uwielbiam biżuterię! Noszę ja na co dzień i do różnych stylizacji. Do mojego dzisiejszego looku dobrałam złoty łańcuch (Cubus) oraz bransoletki – szarą ze złotą czachą z [url=https://www.facebook.com/MokobelleJewellery?ref=ts&fref=ts] Mokobelle oraz miętową marki [url=https://www.facebook.com/LamilouisBijou?ref=ts&fref=ts] L’Ami Louis Bijou.

Tematy:

Nieprawidłowy email