Best Look: Natalie Portman w kreacji Dior

Natalie Portman była jedną z gwiazd, która pojawiła się na gali rozdania nagród na Festiwalu Filmowym w Palm Springs.  Na ten wyjątkowy wieczór aktorka wybrała kreację oczywiście od Diora.

Foto: East News

Natalie Portman zachwyca w ciąży. Jej stylizacje są zawsze przemyślane i nigdy nie odsłaniają zbyt dużo, a zawsze w przepiękny sposób podkreślają ciążowe krągłości. Tak również było i tym razem, podczas gali wręczenia nagród na Festiwalu Filmowym w Palm Springs. Zdobywczyni Oscara na czerwonym dywanie zaprezentowała się w granatowej kreacji do ziemi. Projekt ten pochodzi z najnowszej kolekcji paryskiego domu mody Dior na sezon wiosna-lato 2017.

Foto: East News Natalie Portman

Specjalnie dla Natalie, która jest ambasadorką marki, projekt z wybiegu został nieco zmodyfikowany i dodano do pierwowzoru tiulowe bluzkę, która przysłoniła ramiona oraz ręce.

Foto: East News Dior wiosna-lato 2017

Natalie Portman stylizację uzupełniła delikatnym, rozświetlającym makijażem, przepięknymi kolczykami oraz klasycznym, ale dziewczęcym upięciem. Prezentowała się obłędnie, tylko popatrzcie na zdjęcia z gali!

Foto: East News Natalie Portman

Tematy:

Nieprawidłowy email