Best Look: Chrissy Teigen w sukience Michaela Korsa

Modelka Chrissy Teigen zachwyciła nas swoją stylizacją podczas wyjątkowej gali charytatywnej zorganizowanej między innymi przez projektanta Michaela Korsa. W czarnej kreacji prezentowała się obłędnie.

Foto: Getty Images

Chrissy Teigen razem ze swoim mężem, muzykiem Johnem Legendem była jednym z gości na gali God’s Love We Deliver 2016 Golden Heart Awards. Oprócz pary na imprezie pojawiła się również aktorka Kate Hudson, modelki Lily Aldridge i Joan Smalls oraz Anna Wintour. Współorganizatorem gali był między innymi Michael Kors.

Foto: Getty Images Chrissy Teigen

Chrissy Teigen tak jak inne gwiazdy na ten wieczór wybrały właśnie kreacje tego amerykańskiego projektanta. Na czerwonym dywanie modelka zaprezentowała się w czarnej, błyszczącej sukience ozdobionej aplikacjami w kwiatki. Projekt pochodzi z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Korsa. Chrissy do tej zdobnej kreacji dobrała sandałki na pasku, torebkę-puzderko, a talię podkreśliła szerokim skórzanym paskiem – wszystko w kolorze czarnym. Stylizację uzupełniła prostą fryzurą i delikatną biżuterią marki EFFY.

Foto: Getty Images Chrissy Teigen
Foto: Getty Images Chrissy Teigen

Tematy:

Nieprawidłowy email