Best Look: Charlize Theron w kreacji Diora

Kobalt, biel, a także słodkie pastele - to właśnie te kolory królowały na oscarowym czerwonym dywanie. Jednak to Charlize Theron została królową tej nocy.

Foto: East News

Za nami jedna z najważniejszych nocy w roku - 88. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Tym razem statuetkę w najważniejszych kategoriach zdobyli: Leonardo DiCaprio, Alicia Vikander oraz Brie Larson, a także twórcy piosenki do najnowszej części przygód Jamesa Bonda.

W tym roku na Oscarach popularne wśród gwiazd były kreacje w pastelowych kolorach. Cate Blanchett w niebieskiej sukni Armani Prive czy też Alicia Vikander w przepięknej sukni domu mody Louis Vuitton w kolorze „dusty yellow". Nie zabrakło też kreacji w kolorach kamieni szlachetnych oraz bieli.

All-ONS_2418597-Alicia_Vikander
All-ONS_2418637-Olivia_Wilde

Jednak to Charlize Theron była prawdziwą ozdobą oscarowego czerwonego dywanu. Aktorka, gwiazda filmu „Mad Max”, który zdobył sześć statuetek, na tę noc wybrała przepiękną czerwoną kreację domu mody Dior. Prosta suknia z głębokim dekoltem i syrenim trenem prezentowała się zjawiskowo. Stylizacja uzupełniona została przez długi naszyjnik od Harry'ego Winstona oraz prostą, gładką fryzurę i delikatny make-up ust.

All-ONS_2419518-Charlize_Theron
All-ONS_2419520-Charlize_Theron

Tematy:

Nieprawidłowy email