Best Look: Caroline Vreeland w Magda Butrym

Sława polskiej projektantki zatacza coraz szersze kręgi. Projekty Magdy Butrym doceniła Kim Kardashian, która już kilkakrotnie pojawiła się w jej ubraniach. Ostatnio internet obiegły zdjęcia Jourdan Dunn w sukience polskiej projektantki, a teraz do grona fanek Butrym dołączyła Caroline Vreeland!

Foto: Intimissimi

Wielka gala, czerwony dywan, wypełniony wielkimi gwiazdami, a w tym światowym blichtrze moją uwagę zwrócił mały szczegół. Polski szczegół. Na ściance wielkiego show Intimissimi on Ice, który odbył się 9 października w Weronie, wypatrzyłam kreację z polską metką. Dziwne uczucie – mimo iż czarna, ażurowa sukienka ze skóry z motywem stykających się gwiazdek nie jest mojego autorstwa, to jednak poczułam pewnego rodzaju ekscytację i dumę. Dopiero później zobaczyłam, że sukienka Magdy Butrym ozdabia ciało Caroline Vreeland. Bez zastanowienia zaczepiłam gwiazdę, pytając, czy wie, kto zaprojektował jej sukienkę.

- Oczywiście! – odpowiedziała bez zastanowienia Caroline - Byłam na pokazie Magdy w Paryżu i zakochałam się w jej projektach od pierwszego wejrzenia! Chciałabym mieć wszystkie jej kreacje w swojej szafie, ale jak na razie skusiłam się na tę skórzaną sukienkę, która w dyskretny sposób odsłania ciało. Uznałam, że to idealna opcja na dzisiejszy wieczór, którego głównym bohaterem jest bielizna - odpowiedziała Vreeland w rozmowie z VU.

Wygląda na to, że Magda Butrym konsekwentnie zdobywa serca światowej sławy gwiazd. A poparcie takiej osoby, jak Caroline Vreeland jest wyjątkowo cenne. W żyłach prawnuczki legendarnej redaktorki Harper’s Bazaar i Vogue’a – Diane Vreeland, płynie prawdziwa, modowa krew. Sama Caroline jako wokalistka, idolka nastolatek i jedna z najbardziej wpływowych it-girls w świecie mody, dziś już sama kreuje trendy. Dzięki Magdzie Butrym jej uwagę zwróciła także polska moda.

Foto: Intimissimi Best Look: Caroline Vreeland w Magda Butrym

Czarna kreska na powiece oraz lekko rozwiane włosy podkreślają rockowy charakter sukienki i charakteru Caroline.

Foto: Intimissimi Best Look: Caroline Vreeland w Magda Butrym

Tematy:

Nieprawidłowy email