Best look: Cara Delevingne w zestawie Mugler

Cara Delevingne pojawiła się na gali CinemaCon 2017 w las Vegas. 24-letnia modelka prezentowała się w sexy looku w kolorze czerwieni. Jak wypadła?

Foto: East News

Cara Delevingne osiągnęła w branży mody mnóstwo sukcesów. Choć dalej lubi modeling, od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Brytyjska gwiazda ma na swoim koncie role w takich filmach jak m.in. "Papierowe miasta" oraz "Legion samobójców".

Foto: East News Cara Delevingne
Foto: East News Cara Delevingne

Aspirująca aktorka walczy o kolejne role, tymczasem w tym roku do kin trafią kolejne filmy z udziałem Cary, m.in. "London Fields" oraz "Valerian".

24-latka wykorzystuje każdą okazję, aby nie stracić kontaktu z filmową branżą. Niedawno Cara pojawiła się na imprezie filmowej CinemaCon 2017.

Foto: East News Cara Delevingne
Foto: East News Cara Delevingne

Na czerwonym dywanie wyglądała zmysłowo i kobieco. Delevingne postawiła na sexy look, na który złożyła się czerwona bluzka z dużym dekoltem. Cara połączyła ją z dopasowaną lateksową spódnicą w czerwonym kolorze. Kobiecą stylizację z jesiennej kolekcji Muglera modelka uzupełniła czerwonymi szpilkami i srebrną bizuterią. Kobiecy i ostry look!

Tematy:

Nieprawidłowy email