Best Look: Camilla Belle w swetrze Tory Burch i szortach Levi's

Festiwal Coachella to święto muzyki, które co roku ściąga do Kalifornii fanów muzycznych wrażeń, a także miłośników mody. Podczas pierwszej części festiwalu dostrzegliśmy wiele gwiazd, m.in.amerykańską aktorkę Camillę Belle, która urzekła nas prostym i niewymuszonym lookiem. Na jakie marki postawiła 30-letnia gwiazda?

Foto: East News

Coachella Valley Music and Art Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie. Co roku do Kalifornii zjeżdżają artyści światowego formatu, a także miłośnicy muzyki, sztuki i mody. Na Coachelli oprócz niesamowitych koncertów możemy podziwiać barwne stylizacje uczestników festiwalu.

Foto: East News Camilla Belle

Festiwal cieszy się również dużą popularnością wśród gwiazd, które dwoją się i troją, aby podczas imprezy wyróżnić się z tłumu. Młodzieżowy luz połączony z kolorowym hippie – tak w skrócie można określić styl gości Coachelli.

Luźną i młodzieżową stylizację podczas pierwszego weekendu festiwalu zaprezentowała amerykańska aktorka Camilla Belle. Gwiazda wybrała sweter hippie z frędzlami projektu Tory Burch, do którego dobrała koszulkę z nadrukiem Spell Designs oraz szorty Levi’s. Do tego botki w rockowym stylu i fantazyjne okulary. Idealna stylizacja na koncertowe szaleństwo!

Tematy:

Nieprawidłowy email