Best Look: Caitlyn Jenner w sukni Versace

Caitlyn Jenner w środę miała swoje pierwsze publiczne wystąpienie na czerwonym dywanie, po operacji zmiany płci. Celebrytka pojawiła się na wręczeniu sportowych nagród ESPYS, gdzie odbierała statuetkę w kategorii  Arthur Ashe Courage Award. Ubrana w długą suknię Atelier Versace, podobną do tej, w jakiej pojawiła się kiedyś Angelina Jolie, wyglądała fenomenalnie.

Foto: Getty Images

Caitlyn Jenner zaledwie kilka miesięcy temu przeszła kompletną operację zmiany płci, a już zdobywa pierwsze oklaski za genialne stylizacje. W środę Jenner po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie jako kobieta i nie po raz pierwszy pokazała, że doskonale czuje klasyczny styl złotej ery Hollywood. Ubrana w suknię Versace w kolorze kości słoniowej zaprezentowała nienaganną, smukłą sylwetkę atletki.

Trzeba przyznać, że z całego klanu Kardashianów – Jennerów, Caitlyn ma najbardziej klasyczny styl. Raczej nie zobaczymy jej w opinającej ciało kreacjach – bandażach a’la Kim czy wyzywających dekoltach, w których lubuje się jej córka Kylie. Zamiast tego Jenner trzyma się dość konserwatywnych, ale szalenie kobiecych fasonów. Nie lubi nadmiernie eksponować biustu i może bezkarnie zakładać suknie – kolumny, bo przy jej sylwetce i wzroście wyglądają one bosko. Wystarczy spojrzeć na suknię Versace, którą na ten wieczór wybrała dla niej Jen Rade, stylistka Angeliny Jolie. Suknia jest bardzo podobna do kreacji Versace, jaką w 2010 roku założyła Angelina. Długa spódnica, kopertowa góra podkreślająca dekolt, długie rękawy.

Foto: Getty Images

Kremowa suknia była najważniejszym elementem stylizacji, do której Jenner dobrała sandałki Stuarta Weitzmana i biżuterię Beladora. Odbierając nagrodę poprosiła sędziów z Fashion Police o wyrozumiałość „Jestem w tym nowa,” dodała. Swój czas na scenie, a było go aż 13 minut, Jenner wykorzystała jak mogła najlepiej, apelując o tolerancję, wyrozumiałość i wsparcie dla młodzieży trans, która zmaga się z problemem swojej tożsamości. „Możecie mnie wyśmiewać i krytykować. Zniosę to bo jestem silna i dorosła, ale dzieciaki trans nie mają jeszcze tej siły,” powiedziała we wzruszającym przemówieniu.

Podczas gdy Jenner odbierała statuetkę, na widowni zasiadły wszystkie jej biologiczne i przybrane dzieci od Kourtney Kardashian i Brandona Jennera, przez Kim, Khloe i Kylie. Zabrakło tylko Roba Kardashiana, który walczy z depresją i nadwagą i od dawna nie pokazuje się publicznie.

Tematy:

Nieprawidłowy email