Biżuteria z kostek lodu

Upalne dni to zmora wszystkich, którzy nie mogą wypoczywać na plaży. Do tej pory jedyną szansą na chwilę ochłody był kawałek cienia, klimatyzacja lub zimna butelka wody. Teraz możecie o tym zapomnieć! Mamy dla was lepszy sposób na orzeźwienie - biżuteria z kostek lodu to hit tego lata.

Ice Cube Jewelry / ThinkStock

Jak ochłodzić się w upalne dni, a do tego wyglądać modnie i oryginalnie? Odpowiedź jest prosta, wystarczy zaopatrzyć się w … biżuterię z kostek lodu. Jedyne czego potrzebujesz to woda, sznurek i lodówka. Lodową biżuterię możesz wykonać sama w domu, wystarczy zanurzyć sznurek w wodzie i włożyć do zamrażalki na kilka godzin. Zamiast sznurka możesz użyć łańcuszka, a w wodzie zatopić wszystko na co tylko masz ochotę. Takiej biżuterii nie można porównywać do diamentów - na pewno nie jest na zawsze, ale póki nie stopnieje robi ogromne wrażenie! Czasu nie jest jest zbyt wiele,więc koniecznie musisz uwiecznić swój nowy gadżet na zdjęciu i pokazać go na Instagramie!

Pomysł powstał dzięki projektowi Mathery Studio, który stworzyli Erika Zorzi i Matteo Sangall. W roku 2010 założyli bloga 01mathery.tumblr.com, na którym przez 100 dni przedstawiali 100 różnych irracjonalnych pomysłów, wykorzystujących produkty codziennego użytku. Znaleźć możemy np. koszyk z szyszek, futerał z kanapki czy plecak z gumek recepturek. Sprawdź sama to świetny sposób na poprawienie humoru i baza naprawdę dobrych pomysłów.

Koniecznie podzielcie się swoimi pomysłami i wstawcie zdjęcie na Instagram oznaczając je naszym hashtagiem #vumag. Nie ma nic lepszego niż zrobienie czegoś własnoręcznie. Zaskocz swoich znajomych nową biżuterią i ciesz się latem razem z nimi. Stwórzmy nowy trend na instagramowe selfie!

Ice Cube Jewelry / ThinkStock
Ice Cube Jewelry / ThinkStock
Ice Cube Jewelry / ThinkStock
Ice Cube Jewelry / ThinkStock

Tematy:

Nieprawidłowy email