Best Look: Zuza Bijoch w sukience Balenciaga

Zuza Bijoch pojawiła się na poniedziałkowej gali rozdania nagród Kobieta Roku Glamour. Modelka odebrała statuetkę ubrana w sukienkę Balenciaga i szpilki Nicholasa Kirkwooda.

fot. AKPA

Zuza Bijoch postanowiła zrobić sobie jeden dzień przerwy podczas bardzo napiętego miesiąca pokazów i zawitała do Warszawy. 20-letnia modelka przyszła na doroczną imprezę wręczenia nagród Kobieta Roku Glamour. Tym razem uroczystą galę zorganizowano w hotelu Bristol.

fot. AKPA

Zuza odebrała statuetkę wraz z innymi laureatkami nagrody przyznawanej przez redakcję i czytelniczki miesięcznika. Oprócz Zuzy, ze świata mody uhonorowano Kasię Sokołowską i Elissę Minetti. Pozostałe laureatki to Margaret, Anna Lewandowska i Ewa Farna. Jednak w tym zacnym gronie najlepiej prezentowała się Zuza. Ubrana w biało- szaro- fioletową, asymetryczną sukienkę z głębokim dekoltem na plecach wyglądała jak milion dolarów. Supermodelka doskonale wie, jakie atuty figury eksponować. Odsłoniła szczupłe plecy, zaprezentowała kształtne ramiona i zgrabne łydki. Do sukienki założyła sandały - gladiatorki od Nicholasa Kirkwooda na bardzo wysokim obcasie.

fot. AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA

Nowoczesną stylizację Zuzy Bijoch dopełniał prosty makijaż i fryzura w stylu retro: mocno natapirowany, lekko rozczochrany kok z kosmykami opadającymi luźno na czoło, grube czarne kreski na powiekach i absolutnie zniewalające, krzaczaste brwi. Już za samą stylizację Zuza zasługuje na tytuł kobiety roku!

fot. AKPA
fot. AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email