Best Look: Zosia Mamet w Elisabetta Franchi

Czy modne ostatnio kombinezony mogą być eleganckie? Oczywiście! Zosia Mamet na brytyjskiej premierze 3. sezonu serialu „Dziewczyny” zaprezentowała kobiecą wersję jednoczęściowego ubrania, kojarzonego głównie ze strojem roboczym.

Getty Images/ Bulls Press

Serial „Dziewczyny” stworzony przez HBO staje się jednym z najbardziej uznanych, współczesnych produkcji telewizyjnych. Premiera 3. sezonu odbyła się 15 stycznia w Londynie. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Zosi Mamet – odtwórczyni jednej z głównych ról. Uwielbiamy jej prostą, ale elegancką stylizację, którą zaprezentowała na czerwonym dywanie.

Getty Images/ Bulls Press

Aktorka pokazała się w komplecie projektu Elisabetty Franchi z kolekcji na sezon jesień – zima 2013 w kolorze pudrowego różu. Górna część kombinezonu zaprojektowana jest w stylu baskinki ozdobionej uroczą falbanką. Musimy przyznać, że dawno nie widziałyśmy tak pomysłowego i misternie wykończonego kombinezonu. Ubranie projektu Elisabetty Franchi jest niezwykle eleganckie i kobiece.

Getty Images/ Bulls Press

Aktorka dobrała pantofle w kolorze nude, co naszym zdaniem jest strzałem w dziesiątkę – kolor butów nie gryzie się z dość trudnym do kolorystycznego zestawienia odcieniem różu. Zosia Mamet do stylizacji dobrała srebrną biżuterię.

Getty Images/ Bulls Press

Szkoda tylko, że aktorka nie przyłożyła większej wagi do makijażu i włosów. Szczególnie fryzura zdaje się być odrobinę… niechlujna. Natomiast ubiór absolutnie zachwyca!

Getty Images/ Bulls Press

"Dziewczyny": twórcy zdradzają sekrety trzeciego sezonu serialu

Wywiad Onetu z Leną Dunham – gwiazdą serialu „Dziewczyny”

Tematy:

Nieprawidłowy email