Best Look: Weronika Załazińska w komplecie Bizuu

Weronika Załazińska, autorka bloga „Raspberry and red”, którą pięciokrotnie docenił „Teen Vogue” bawi właśnie w Cannes. Razem z makijażystką, Magdaleną Pieczonką, wybrała się na festiwal na zaproszenie L’Oreal. Wczoraj Weronika pojawiła się na czerwonym dywanie, ubrana w biały komplet od Bizuu. W długiej, szerokiej spódnicy i króciutkim topie, zachwyciła nie tylko fotografów, ale i inne gwiazdy. Jej stylizacja została zauważona nawet przez Chiarę Ferragni z „The Blonde Salad”!

Foto: Getty Images

Polskie akcenty w Cannes nie są liczne. Na festiwal filmowy pojechał Daniel Olbrychski, który jest jurorem w kategorii filmów krótkometrażowych. Jak co roku na festiwal wybrali się też dziennikarze. Po raz pierwszy na francuski festiwal wybrała się 19-letnia blogerka, Weronika Załazińska, autorka bloga Raspberry and Red. Historia Weroniki przypomina trochę amerykański sen. Gdy kilka lat temu Weronika zakładała swojego bloga, chciała dzielić się z czytelnikami swoją pasją do mody i świetnym stylem. Ubrania wyszukiwała w lumpeksach, najlepsze perełki pochodziły z szafy babci lub były przez nią przerabiane. Dość szybko prześliczna Polka wpadła w oko redaktorom Teen Vogue, którzy aż pięć razy prezentowali jej stylizacje na stronie magazynu.

Foto: Getty Images

Dwa lata temu Louis Vuitton zaczął współpracę z blogerką, a teraz Weronika jest ambasadorką L’Oreal. Z rodzinnego Krakowa przeprowadziła się do Londynu, gdzie studiuje. Nadal prowadzi bloga. Ostatnio pochwaliła się udziałem w sesji dla Adidas Woman. Jej uroda przypomina nieco dziewczęcy czar Lily Collins, a popularnością przerośnie niedługo Kasię Tusk. Zwłaszcza, po tegorocznej podróży do Cannes.

Foto: Getty Images

Na legendarnym czerwonym dywanie Weronika pojawiła się w śmietankowej kreacji od Bizuu. Długa spódnica i krótki top świetnie eksponowały filigranową sylwetkę blogerki. Dodajmy, że połączenie balowej spódnicy i mikrotopu było bardzo popularne na francuskim festiwalu. Na podobną kombinację zdecydowała się Kendall Jenner, która moim zdaniem wyglądała nieco zbyt mrocznie. Weronika zaś, czarująca uśmiechem i przepięknymi oczami, wyglądała zjawiskowo. Jej kasztanowe fale luźno opadały na ramiona. Delikatny makijaż podkreślał świeżą cerę nastolatki, ale nie dodawał jej lat.

Foto: Getty Images

Bardzo cenię fakt iż na taką imprezę blogerka wybrała projekt polskiej marki. Dla kreatorek z Bizuu to również ogromna szansa, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt iż stylizacja Weroniki Załazińskiej została uznana za jedną z lepszych przez Chiarę Ferragni z „The Blonde Salad”. Mam szczerą nadzieję, że bajkowa historia sukcesów blogerki nie skończy się w Cannes. Moim zdaniem Weronika ma szanse znaleźć się w czołówce najpopularniejszych blogerek na świecie. Polska moda zasługuje na taką ambasadorkę.

Tematy:

Nieprawidłowy email