Best Look: Victoria Beckham w wojskowym stylu

Zazwyczaj elegancka Victoria Beckham także miewa dni, kiedy woli mniej zobowiązujące stylizacje. Zobaczcie projektantkę w podartych jeansach i luźnej kurtce!

ONS

Victoria po raz kolejny odwiedziła swój butik, przed którym każdego dnia czekają tłumy jej fanów w nadziei, że zobaczą projektantkę zmierzającą do pracy. W niedzielę, 12 października mieli to szczęście: Victoria Beckham pojawiła się przy Dover Street.

ONS

Victoria Beckham w takim stroju to rzadki widok! Projektantka zazwyczaj pojawia się w ultra eleganckich i kobiecych stylizacjach. Widocznie nawet ona od czasu do czasu ma ochotę na nieco luźniejsze ubrania . I wiecie co? W takim wydaniu wygląda równie zjawiskowo!

Victoria miała na sobie ciemne jeansy ze sporymi dziurami. Te spodnie pochodzą z kolekcji marki R13, ale podobny model można znaleźć w ofercie wielu innych sklepów. Do nich projektantka dobrała górę w militarnym stylu: zielony top oraz militarną kurtkę w kolorze khaki.

ONS

Zapewne większość kobiet do takiego stroju dobrałaby płaskie buty – np. workery. Jednak nie Victoria – doskonale wiemy, że ona nie rozstaje się ze szpilkami i nawet do takiej stylizacji dobrała botki na wysokim obcasie. Charakteru tej stylizacji dodaje pewien drobny detal – czarne aviatory z kolekcji Victorii Bekcham.

ONS

Tematy:

Nieprawidłowy email