Best Look: Victoria Beckham w Victoria Beckham AW 2015

Minął dokładnie miesiąc, od kiedy Victoria Beckham zaprezentowała swoją nową kolekcję i już projektantka promuje wytyczane przez siebie trendy. Zobaczcie, którą kreację wybrała na amfAR Hong Kong Gala.

Getty Images

Victoria Beckham nie traci czasu i już promuje tworzone przez siebie trendy na przyszłoroczną zimę. Projektantka wykorzystuje każdą okazję do zaprezentowania na sobie swoich kolekcji – nic dziwnego, w końcu uważana jest za ikonę stylu. Ale chyba tym razem pobiła swój własny rekord – na amfAR Hong Kong Gala wybrała kreację, która zaledwie miesiąc temu zadebiutowała na wybiegu w Nowym Jorku.

Getty Images

Tym razem Victoria Beckham pojawiła się w białej, rozkloszowanej sukience z kolekcji jesień – zima 2015 / 2016. Podoba mi się awangarda tej minimalistycznej kreacji: niby prosty golf, ale o obszernej, nowatorskiej konstrukcji, prosty top, ale ze zmysłowymi pęknięciami po bokach. Victoria Beckham jest mistrzynią minimalizmu, ale w każdym jej projekcie widać nietuzinkowy pomysł i świeże spojrzenie na dobrze nam znane kroje.

Getty Images

Projektantka zaprezentowały total look, dobierając do sukienki białe pantofle.

Getty Images

Włosy zebrane w elegancki, ale niezdarny kok to świetne tło dla tak „przytłaczającej” kreacji. Nie podoba mi się jedynie twarz projektantki, z którą w ostatnich dniach stało się coś dziwnego. Myślicie, że to wina zbyt mrocznego makijażu?

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email