Best Look: Victoria Beckham w Lanvin

Gdy patrzę na podróżującą Victorię Beckham, mam wrażenie, że lotnisko staje się jej prywatnym wybiegiem. I nie chodzi wyłącznie o bezbłędne stylizacje, ale także sposób chodzenia. Będąca pod ciągłym ostrzałem mediów projektantka nie pozwala sobie na najmniejszą chwilę słabości.

EAST NEWS

Podobnie było na lotnisku JFK w poniedziałek, 9 lutego. Victoria Beckham tego dnia dotarła na nowojorski Tydzień Mody, by obserwować konkurencyjne trendy na sezon jesień – zima 2015/ 2016. Swoją kolekcję projektantka zaprezentuje w niedzielę 15-tego lutego o godzinie 16.

EAST NEWS

Póki co Victoria Beckham zadaje szyku na nowojorskich ulicach. Zaraz po przylocie została sfotografowana na lotnisku w zestawie od Lanvin. Projektantka wybrała wełniany płaszcz i spodnie w kamelowym kolorze. Spod płaszcza wystaje burgundowy sweter.

EAST NEWS

Victoria Beckham uzupełniła stylizację oversize’ową torbą ze zwierzęcym printem i okularami przeciwsłonecznymi ze swojej kolekcji. Na stopach projektantki widzimy eleganckie pantofle Nicolasa Kirkwooda.

EAST NEWS

Jestem pełna podziwu, że w wielogodzinnej podróży Victoria Beckham nie związuje włosów. Mimo, iż są odrobinę rozczochrane, idealnie sprawdzają się w tej stylizacji.

EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email