Best Look: Victoria Beckham w Chloé

Victoria Beckham jak na prawdziwą trendsetterkę przystało, aktywnie promuje modę. Dopiero kiedy my zaczynami przyzwyczajać się do nowych trendów, Victoria już ma je na sobie. Jak na przykład szerokie spodnie, które będziemy nosić tej wiosny!

BE&W

Victoria Beckham doskonale wie, co jest na czasie – projektantka prezentuje na sobie aktualne trendy, zanim my zdążymy się do nich przyzwyczaić. Tym razem Victoria pokazała jak nosić obszerne spodnie, które królowały na wybiegach największych projektantów. Projektantka została sfotografowana na ulicach Londynu, kiedy nadzorowała prace remontowe w swoim pierwszym butiku w Londynie.

BE&W

Victoria wybrała szerokie, błękitne spodnie z podwyższonym stanem Chloé z kolekcji Resort 2014. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbyt luźne i za długie, ale o to właśnie chodzi! Do nich Victoria dobrała prosty, jedwabny top w białym kolorze. Ta pudełkowa stylizacja wcale nie zniekształca sylwetki Victorii – wręcz przeciwnie: wydłuża nogi i dodaje kilku centymetrów wzrostu, zakrywając buty na niebotycznej koturnie.

BE&W

Naturalny makijaż i cieniowane aviatory sprawiają, że stylizacja Victorii jest delikatna i przyjemna dla oka! Minimalizm po raz kolejny zdaje egzamin!

BE&W

Tematy:

Nieprawidłowy email