Best Look: Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens w kowbojskiej stylizacji to ukłon w stronę charakterystycznego dla Madonny stylu. Młodziutka aktorka pojawiła się w takim stroju na imprezie poświęconej ewolucji ubiorów amerykańskiej piosenkarki.

Getty Images

Młodziutka gwiazda Disney’a pojawiła się na imprezie poświęconej przeglądzie ewolucji stylu Madonny. Vanessa Hudgens zainspirowała się stylem idolki i na imprezę przyszła ubrana w charakterystycznym dla Madonny, kowbojskim stylu. Taki look idealnie pasuje do Vanessy, a ta unowocześniona wersja kowbojki, szczególnie wpadła nam w oko.

Getty Images

Vanessa założyła dżinsowe, klasyczne rurki, do których dobrała białą koszulkę bez rękawów z kowbojskimi wstawkami. Warto zwrócić uwagę, że bluzka wykończona jest także dżinsem – dzięki czemu Vanessa zgrabnie bawi się najnowszym trendem zestawiania różnych odcieni tego materiału.

Getty Images

Ogromny plus za modne w tym sezonie białe szpilki, które idealnie pasują do całego zestawu i godnie zastępują klasyczne, ciężkie kowbojki.

Getty Images

Uwagę zwracają także szczegóły – metaliczna bransoletka dopasowana do kołnierzyka bluzki oraz paznokcie, łudząco przypominające buty na nogach Vanessy.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email