BEST LOOK: Taylor Swift w sukience Oscar de la Renta

Dzień Ojca to święto równie ważne, co Dzień Matki. Jak tego wyjątkowego dnia ubrała się Taylor Swift? Zobaczcie naszego dzisiejszego BEST LOOK-a!

EAST NEWS

Taylor Swift wraz z bratem Austinem spotkała się ze swoim tatą Scottem Swiftem z okazji Dnia Ojca w Nowym Jorku (Amerykanie Dzień Ojca obchodzą go w trzeci czwartek czerwca). Co tego dnia miała na sobie gwiazda?

EAST NEWS

To taliowana sukienka w stylu lat pięćdziesiątych z kolekcji Oscara de la Renty! Moim zdaniem nie mogła wybrać lepiej! Z jednej strony, kreacja wpisuje się w najnowsze letnie trendy.

Oscar de la Renta

Zobacz więcej: TREND NA LATO 2014: FLOWER- POWER!

EAST NEWS

Z drugiej, nawiązuje do mody, którą tata Taylor pamięta z czasów swojej młodości. Jest kwieciście, romantycznie i dziewczęco. Cóż… w końcu każda z nas dla naszych rodziców zawsze pozostanie małą dziewczynką!

EAST NEWS
EAST NEWS

Tego typu kreacja może optycznie skracać sylwetkę. Dlatego Taylor Swift postanowiła wydłużyć ją za pomocą cielistych szpilek na koturnie z kolekcji Prady. Odsłonięte noski również nawiązują do mody w stylu vintage. Do tego ciemnozielona torebka na cienkim pasku.

EAST NEWS

Ona również wpisuje się w ukochany przez Taylor Swift styl retro. Nie mogło go zabraknąć również w makijażu i fryzurze. Gładko zaczesane włosy z przedziałkiem z boku dodatkowo odmładzają gwiazdę, a czerwona szminka na ustach dodaje jej elegancji i ożywia całą stylizację.

EAST NEWS
EAST NEWS

Nie macie pomysłu na stylizację, w której złożycie życzenia tacie? Zainspirujcie się słodką, romantyczną i bardzo dziewczęcą Taylor Swift!

EAST NEWS
EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email