Best Look: Taylor Swift w Miss Patina

Prawdziwy must have tego sezonu, który stanie się klasykiem Twojej szafy? Beżowy płaszcz! Zobaczcie jak nosi go Taylor Swift!

BullsPress

Miłość Taylor Swift do ubrań Miss Patina trwa już jakiś czas i nie słabnie, bo ubrania, które angielska marka oferuje gwieździe, są trafione w punkt, jeśli chodzi o jej styl.

BullsPress
BullsPress

Miss Patina łączy vintage z nowoczesnością. W przeszłości szuka inspiracji. W przyszłości – nowatorskich rozwiązań. Gdy zobaczyłam ten płaszczyk na oficjalnej stronie marki, byłam zachwycona. To był zdecydowanie mój typ! Gdy zobaczyłam go na Taylor Swift, uśmiechnęłam się jeszcze szerzej.

BullsPress

Taylor Swift z modowej historii umiejętnie wybiera to, co jest najbardziej ciekawe, intrygujące i łączy to na swój sposób, niejednokrotnie ryzykując i po prostu bawiąc się modą.

BullsPress

Tak było w przypadku tej stylizacji. Beżowy płaszczyk w kolorową kratkę połączyła z czarną princeską i rajstopami w kropki. Różne printy i różne tkaniny, a efekt bardzo interesujący!

BullsPress
BullsPress

W tego typu stylizacjach bardzo ważne są dodatki. Botki – choć pochodzą z kolekcji Christiana Louboutina, wyglądają na bardzo, bardzo vintage. Do tego bordowy kuferek Aldo i złota opaska na włosach z kolekcji Acca. Na ustach – jak przystało na Taylor Swift – soczysta czerwień.

BullsPress

Co warto skopiować z tej stylizacji do swojej szafy? Kamelowy płaszcz, który zawsze ciekawie prezentować się będzie w towarzystwie mini sukienki pod spodem; odwagę w mieszaniu różnego rodzaju wzorów i bordowy kuferek Aldo!

BullsPress

Nieprawidłowy email