Best Look: Solange Knowles w Etro

Młodsza siostra największej współczesnej diwy być może nie jest tak znana jak sama Beyonce, ale potrafi tak samo przyciągając uwagę. Zobaczcie w czym przyszła na święto zakupowe jednego z portali aukcyjnych.

Getty Images

Solange Knowles jest młodszą siostrą współczesnej diwy. Podobnie jak Beyonce, jest także wokalistką - wybrała jednak inną muzyczną drogę. Solange świadomie zrezygnowała ze sławy, jaką zapewnia muzyka popularna czy R&B, na rzecz soulu z elementami gospel. To właśnie w tych środowiskach muzycznych Solange jest prawdziwą gwiazdą. Czasami jednak Solange wychodzi z cienia siostry i momentalnie przykuwa uwagę mediów. Wokalistka pojawiła się w towarzystwie Pharella Williamsa na konferencji poświęconej przyszłości zakupów portalu Ebay.

Getty Images

Solange założyła wiosenny komplet składający się z jedwabnej koszuli w pomarańczową kratę. Charakterystyczny, fantazyjny motyw na mankietach na całej długości centralnej części koszuli zdradza, że pochodzi ona z kolekcji Etro. Ten konkretny model został zaprojektowany na wiosnę-lato 2014. Do koszuli Solange założyła luźne, czarne spodenki z podwyższonym stanem marki Clover Canyon.

Getty Images

Do wiosennego looku wokalistka założyła lekkie, czarno – białe sandałki na obcasie. Całość stylizacji dopełnia jaskrawa, pomarańczowa szminka, która nawiązuje do koloru koszuli. Nie jesteśmy natomiast przekonane do zaplatanych warkoczyków. Naszym zdaniem Solange wyglądała by lepiej w starannie ułożonych włosach.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email