Best Look: Solange Knowles w Carven

Paryski Tydzień Mody rozkręcił się w najlepsze, a to oznacza, że ulice stolicy Francji zalała fala inspirujących stylizacji! Wśród nich wypatrzyłam przepiękną „lady in red”, czyli Solange Knowles.

EAST NEWS

Do Paryża zjechały zakochane w modzie gwiazdy światowego formatu. Jedną z nich jest Solange Knowles, która na przestrzeni ostatnich miesięcy wykształtowała się na prawdziwą ikonę mody. Doskonale pamiętamy jej odważną stylizację ślubną, którą zdobyła uznanie najbardziej wybrednych krytyków mody. Solange nie daje o sobie zapomnieć i postanowiła odwiedzić Paryż, by poznawać modowe trendy na kolejny sezon.

EAST NEWS

Solange Knowles została sfotografowana przed pokazem kolekcji marki Carven, którego była gościem honorowym. Na tę okazję wokalistka wybrała stylizację w całości składającą się z kolekcji Pre-Fall 2015 marki Carven. Solange miała na sobie ołówkową spódnicę z seksownym rozcięciem, golf w paski oraz futrzany płaszcz. Wokalistka postawiła na czerwień, w której wygląda rewelacyjnie!

EAST NEWS

Do wyrazistej czerwieni Solange dobrała stonowane dodatki: cieliste, sznurowane botki marki Malone Souliers oraz mały kuferek.

EAST NEWS

Tym razem Solange Knowles zrezygnowała z charakterystycznej dla siebie, czerwonej szminki. I bardzo dobrze – w zestawieniu z tak krzykliwym kolorem stylizacji o wiele lepiej sprawdza się makijaż nude. Uwielbiam naturalne afro Solange – w takim wydaniu wokalistka wygląda jak ikona stylu z lat 70-tych!

EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email