Best Look: Sofia Vergara w Zac Posen

Gala Złotych Globów to tuż obok rozdania Oscarów, jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez filmowych. Największe gwiazdy kina co roku zjeżdżają do Los Angeles by odebrać jedną z najbardziej prestiżowych statuetek i zaprezentować się na czerwonym dywanie.

Getty Images

Gala Złotych Globów to pokaz nie tylko największych talentów aktorskich, ale także rewia mody. Na takich uroczystościach gwiazdy muszą wyglądać perfekcyjnie, ponieważ ich zdjęcia obiegają cały świat. Co więcej to doskonały moment na zwrócenie na siebie uwagi. Tegoroczną szansę wykorzystała Sofia Vergara – latynoska modelka i aktorka, która ku zdziwieniu wszystkich przyćmiła największe gwiazdy.

Getty Images

Podczas gdy większość gwiazd postawiła na suknie haute couture największych projektantów, Sofia wybrała kolekcję Pre – Fall 2014 od Zaca Posena. Czarna, obszerna kreacja na ciele latynoskiej seksbomby była zdecydowanie najpiękniejszą suknią na wczorajszej gali. Sofia zrobiła prawdziwą furorę i zwróciła uwagę mediów na całym świecie.

Getty Images

Aktorka ożywiła czerń jednym, ale wyraźnym elementem – mowa tu o ogromnym, niebieskim naszyjniku od Lorraine Schwartz, który zdobił jej dekolt. Naszym zdaniem ten dziewczęcy naszyjnik lekko gryzie się z ciężką, czarną kreacją – jednak mimo to stylizacja Sofii Vergary wyróżniała się na rozdaniu Złotych Globów 2014.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email