Best Look: Sofia Coppola w Valentino

Jak ubierze się na pierwszy czerwony dywan tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes Sofia Coppola? Pewne było jedno: NIETUZINKOWO!

BULLSPRESS

Tego właściwie można było się po niej spodziewać. Sofia Coppola chodzi własnymi modowymi drogami i ma własny pomysł na siebie. Nie mogło być inaczej również w Cannes. Podczas gdy większość jej koleżanek z filmowego świata tego wieczoru miała na sobie długie spektakularnie rozkloszowane suknie, Sofia Coppola postawiła na krótką tunikę oversize!

BullsPress / Getty Images

Kreacja Sofii Coppoli to dzieło modowego teamu Valentino i pochodzi z kolekcji Pre-Fall 2014. Choć w dniu otwarcia festiwalu na czerwonym dywanie pojawiło się wiele przepięknych sukni, właśnie tę - zaskakująco skromną stylizację - wybrałam na dzisiejszego BEST LOOK-a.

BullsPress / Getty Images

- Czy to odpowiednia suknia na tego typu imprezę? - ktoś pewnie zapyta. Moim zdaniem tak! Jest w niej elegancja (czerń i bogactwo zdobień), jest seksapil (długość przed kolano), jest wreszcie artystyczny pierwiastek.

BullsPress / Getty Images
BullsPress / Getty Images

Co więcej, Sofia Coppola do Cannes nie przyjechała w roli reżyserki, ale jurorki. Wybierając tę stylizację, znalazła idealny kompromis pomiędzy tym, co wypada na czerwonym dywanie, a tym, co (używając filmowego języka) drugoplanowe, schowane nieco w cieniu, bezpretensjonalne.

BullsPress / Getty Images

Szykownie, nietuzinkowo i w stu procentach „coppolowo”. Sofia Coppola zachowała swój własny styl, jednocześnie dostosowując się do wymogów wielkiego czerwonego dywanu.

BullsPress / Getty Images
BULLSPRESS
BULLSPRESS

W dodatkach misz-masz: czarne sandałki Celine, biżuteria Chopard i kopertówka Louis Vuitton, pochodząca z koekcją, którą Sofia Coppola zaprojektowała dla francuskiej marki. Do tego rozwiany wiatrem bob i makijaż z akcentem na oczy.

BullsPress / Getty Images

Pięknie, oryginalnie i z klasą! A co Ty sądzisz o stylizacji Sofii Coppoli?

Tematy:

Nieprawidłowy email