Best Look: Sienna Miller w płaszczu Calvina Kleina

Calvin Klein bardzo umiejętnie dobiera obsadę pierwszego rzędu na swoich pokazach. Jeszcze więcej uwagi poświęca kwestii znalezienia właściwego towarzystwa dla Anny Wintour. Podczas czwartkowego pokazu jesienno – zimowej kolekcji, obok królowej „VOGUE” zasiadła Sienna Miller. Brytyjka ubrana w kremowy, skórzany płaszcz i dzianinową sukienkę projektu Calvina Kleina wyglądała świetnie. I ewidentnie zyskała aprobatę Wintour, która bardzo serdecznie się z nią przywitała.

fot. Getty Images

Pokaz Calvina Kleina zawsze gromadzi sporo gwiazd i budzi ogromne zainteresowanie bywalców nowojorskiego tygodnia mody. Jednak liczba miejsc w pierwszym rzędzie jest bardzo ograniczona. Wiadomo, że to najważniejsze jest zawsze zarezerwowane dla Anny Wintour. Ale kto zasiądzie obok słynnej redaktor naczelnej? To wybór jeszcze trudniejszy. Bo przecież obok Pierwszej Damy mody nie można posadzić gwiazdki klasy C. Dobrze byłoby, aby honorowe miejsce przy Annie zajęła szykowna, stylowa dziewczyna, która ma do powiedzenia coś więcej niż Kim Kardashian. Jeśli do tego będzie Brytyjką, tak jak Wintour – tym lepiej. Wszystkie warunki zdaje się spełniać Sienna Miller. Zwłaszcza te, dotyczące stylu i wyglądu.

fot. Getty Images

Brytyjska aktorka na pokazie Kleina pojawiła się oczywiście w kreacji jego projektu. Pomimo panujących w Nowym Jorku mrozów, Sienna zdecydowała się na dość letnią kreację: krótka, dzianinowa biała sukienka i płaszczyk ze skórzanego patchworku. Do tego czarne, zamszowe sandałki Prady na niebotycznie wysokim klocku i… gołe nogi! Na widok tego ostatniego, aż robi mi się zimno. Pomijając faktor arktyczny, stylizacja Sienny jest trafiona w punkt. Jasne kolory świetnie rozświetlają cerę aktorki. Krótka linia A, w stylu lat sześćdziesiątych, jest szalenie modna w tym sezonie, a duże klapy płaszcza nadają całości nonszalanckiego, lekko męskiego charakteru.

fot. Getty Images

Sienna jest kolejną gwiazdą, która uległa magii WOB czyli falistego, dłuższego boba. I trzeba przyznać, że ta fryzura idealnie pasuje do kształtu twarzy Sienny. Jasna, lekka, trochę rozczochrana czuprynka doskonale dopełnia stylizację londyńskiej „It girl”, a wyczesane ciemniejsze brwi i naturalny makijaż to kwintesencja stylu prawdziwych fashonistek.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Nieprawidłowy email