Best Look: Sienna Miller w Miu Miu

Prosta elegancja zawsze się sprawdza, a gdy przemycić w niej panujące trendy, to stylizacja musi być strzałem w dziesiątkę. Zobaczcie, jak wyglądała Sienna Miller podczas swojej ostatniej wizyty Nowym Jorku!

Getty Images / Bulls Press

Aktorka została sfotografowana, gdy opuszczała jeden z nowojorskich hoteli. Sienna Miller przyjechała do Nowego Jorku, by promować swój najnowszy film Snajper. Na konferencję prasową wybrała elegancki, ale modny strój.

Getty Images / Bulls Press

Zazdrościmy kobietom, które w zimę mogą nosić już wiosenne trendy. Polski klimat jest nieco bardziej wymagający, dlatego jedynie możemy nacieszyć wzrok nieco lżejszymi ubraniami. Biała, ołówkowa spódnica i krwistoczerwony, krótki top z żabotem rzeczywiście kierują nasze skojarzenia na bardziej wiosenną aurę. Na szczęście płaszczyk w kolorze pudrowego różu nieco przytrzymuje dreszcze na skórze. Wszystkie elementy stylizacji Sienny Miller pochodzą z kolekcji Miu Miu na sezon wiosna-lato 2015.

Getty Images / Bulls Press

Jedyne, co przeszkadza mi w tej stylizacji to czarne pantofle Christiana Louboutina, które sprawiają, że ubiór staje się toporny. Aktorka zupełnie zrezygnowała z dodatków, a torebkę przechwyciła jej asystentka.

Getty Images / Bulls Press

Jestem absolutną fanką fryzury Sienny – odpowiednia długość i lekka fala sprawiają, że aktorka wygląda jak nastolatka. Efekt ten potęguje delikatny, prawie niezauważalny makijaż.

Getty Images / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email