BEST LOOK: Sienna Miller w Altuzarra

Lubisz paski? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Spójrzcie na gwiazdę dzisiejszego BEST LOOK-a!

BullsPress

Wiosna 2015 będzie… PASIASTA! Pasiaste spódnice, bluzki, a nawet płaszcze opanują ulice wielkich modowych stolic i małych miast, pojawią się w magazynach i na okładkach, w blogosferze, sklepach i wakacyjnych walizkach. Bo paski to kwintesencja wakacji!

BullsPress

Jakie paski będziemy nosić w tym roku? Przedsmak najgorętszych trendów sezonu zaprezentowała ostatnio Sienna Miller. Wiosną królować będzie pasiasty total look, a paski będą bardziej zbuntowane niż przedtem. Paski na tkaninach nie układają się już grzecznie w jednym kierunku. Jest dynamicznie, artystycznie, graficznie i pod różnym kątem.

BullsPress

Spójrzcie na gwiazdę naszego dzisiejszego BEST LOOK-a! Sienna Miller wybrała paski na wizytę w programie „The Daily Show with Jon Stewart”. Zestaw pochodzi z wiosennej kolekcji Altuzarra i właściwie nie różni się wiele od tego, co mogliśmy oglądać na pokazie marki. Jedyna różnica to brak paska w okolicach talii.

BullsPress

Moim zdaniem pasiasta stylizacja Sienny Miller jest wyjątkowo nowojorska: biało-czarna, energiczna, nowoczesna. Bluzka w paski z głębokim dekoltem eksponuje biust aktorki i optycznie wydłuża sylwetkę. Pasiasta spódnica do kolan z lekkim rozszerzeniem z przodu, odsłania zgrabne nogi gwiazdy i buduje odpowiednie proporcje. Talię podkreśla poziomy pas materiału.

Ta stylizacja to szkolny przykład na to, jak pasiasty print może budować sylwetkę, zmieniać proporcje itp. Tak, tak, odpowiednio ułożone paski to nasza broń kobieca!

BullsPress

W dodatkach bardzo klasycznie i kobieco. Czarne sandałki z odrobiną ciemnej zieleni i kobaltu pochodzą z kolekcji Soni Rykiel i orzeźwiają cały zestaw.

BullsPress

Do tego bardzo nowoczesna, minimalistyczna kolia na szyi i klasyczny make up - grafitowa kreska na górnej powiece plus burgundowe usta. Kwintesencja elegancji i dobrego smaku. A co Wy sądzicie o stylizacji Sienny Miller?

BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email