Best Look: Scarlett Johansson w Preen

Scarlett Johansson ostatnio nie pojawia się zbyt często na czerwonych dywanach, ale dla G’Day USA Gala zrobiła wyjątek i bardzo dobrze, bo jej kreacja jest naprawdę świetna!

Getty Images

Co na sobotni wieczór w Los Angeles wybrała gwiazda? To frędzelkowa mini sukienka z kolekcji Preen, która idealnie wpisuje się w trendy nadchodzącej wiosny.

Frędzle to prawdziwy must have nie tylko w karnawale. Zobaczcie sami!

Getty Images
Getty Images

Wróćmy jednak do sukienki Scarlett Johansson, która moim zdaniem nie jest łatwa w noszeniu, a mimo to hollywoodzka piękność wygląda w niej doskonale. Warto dodać, że to ciało należy do mamy pięciomiesięcznego dziecka!

Getty Images

Trójkolorowa sukienka ma w sobie coś paryskiego (może to typowo francuskie kolory?), ale z drugiej strony bardzo sportowego. Koralikowe frędzle dodają całej stylizacji dynamiki i wprowadzają przyjemne dla oka zamieszanie.

Getty Images

Krzyżujące się fałdy materiału budują sylwetkę, podkreślając figurę Scarlett Johansson. Podobnie działa trójkolorowa „pętelka” na szyi. Dodatkowo optycznie wydłuża sylwetkę irokez Scarlett Johansson i kieruje wzrok ku górze. Irokez dodaje całości rockowego, zadziornego charakteru.

Getty Images
Getty Images

Do tego małe, diamentowe kolczyki i czarne szpilki z cienkim, metalowym obcasem z kolekcji Sophii Webster.

Getty Images

Ta kreacja Scarlett Johansson może być dla Was zaskoczeniem, ale moim zdaniem jest ciekawą odmianą w dotychczasowym wizerunku gwiazdy. Aktorka, która kiedyś utożsamiana była z Marylin Monroe, tym razem zrezygnowała z image’u hollywoodzkiej seksbomby.

Postawiła na bogaty deseń, sportowy makijaż z odrobiną błysku na ustach i bardzo nowoczesną, aczkolwiek bogato zdobioną sukienkę. Dla mnie ta stylizacja zdecydowanie zasługuje na BEST LOOK-a, a co Wy o niej sądzicie?

Tematy:

Nieprawidłowy email