BEST LOOK: Scarlett Johanssonn w płaszczu Burberry

Scarlett Johansson ostatnio coraz częściej pojawia się przed fotoreporterami, a ma to bezpośredni związek z promocją nowego filmu „The Avengers: Age of Ultron”.

Foto: Bulls Press
Foto: Bulls Press
Foto: Bulls Press

Z tego też powodu w poniedziałkowy poranek pojawiła się na nagraniu „Late Show With David Letterman”.

Co wybrała na tę okazję? Ten zestaw kojarzy mi się ze stylem Victorii Beckham, ale okazuje się, że świetne sprawdza się również w garderobie Scarlett Johansson!

Foto: Bulls Press

Podstawą stylizacji jest mała biała z kolekcji Rolanda Maureta. Jest jednocześnie seksowna (ze względu na „obcisłości”), ale też romantyczna (ze względu na tkaninę). Sukienka uszyta jest bowiem z materiału bogato haftowanego richelieu. Do tego spódnica wykończona jest mini frędzelkami. Motywem na tkaninie jest kwitnący hibiskus.

Drugim – jakże ważnym! – elementem stylizacji jest klasyczny, beżowy trencz Burberry. Scarlett Johansson narzuciła go sobie na ramiona, tak jak ostatnio często robią gwiazdy. Wykończeniem stylizacji są ekstra dodatki – cieliste szpilki z kolekcji Rogera Viviera oraz szare okulary z kolekcji Stelli McCartney.

Foto: Bulls Press

Do tego świetnie ułożona fryzura z falą w stylu retro nad czołem i jasnoróżowa pomadka na ustach. Dla mnie bomba, a co ty sądzisz to naszych dzisiejszych BEST LOOK-u?

Tematy:

Nieprawidłowy email