Best Look: Rosie Huntington w Diorze

Długo zastanawiałyśmy się nad dzisiejszym bestem. Szukałyśmy ciekawej kreacji, która zainspirowałaby Polki, a jednocześnie nie byłaby w kolorze białym. Ostatecznie poddałyśmy się. Rosie Huntington-Whiteley zachwyciła nas swoją prostotą i kobiecością, prezentując się w białej kreacji Christiana Diora podczas tegorocznej amfAR Cinema Against AIDS Gala.

BullsPress

Koktajlówka z asymetrycznym dołem wyeksponowała zgrabne i seksownie opalone nogi brytyjskiej modelki. Zaznaczyła również talię i zwróciła uwagę na ramiona gwiazdy. Rosie w tej sukni wygląda jak biała róża.

BullsPress

Świetnym pomysłem są również kieszenie. Raf Simons - projektant - doskonale wie jak bardzo lubimy trzymać ręce w kieszeniach...

BullsPress

Kobiecość, niewinność, delikatność – ta kreacja posiada wszystkie te cechy. Choć Rosie Huntington zdecydowała się włożyć tę suknię na galę dobroczynną, jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzi się w garderobie panny młodej.

BullsPress

Może być suknią podstawową albo tzw. suknią po północy. Do takiej kreacji obowiązkowo – białe szpilki z migdałowym czubkiem – w oryginalnej wersji autorstwa Christiana Louboutina.

BullsPress

Nie mamy wątpliwości: mała biała to prawdziwy hit tego lata!

BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email