Best Look: Rose Byrne w Calvin Klein

Rozdanie nagród Emmy to jedno z tych wydarzeń, na które gwiazdy przychodzą szczególnie "wypielęgnowane". Co roku kreacje są szeroko komentowane i nie można oderwać wzroku od rewii mody, która ma miejsce na czerwonym dywanie. W tym roku szczególna uwagę zwracała Rose Byrne.

Getty Images

Na tle strojnych sukien, wśród których nie brakowało kreacji do złudzenia przypominających sukien ślubnych, zdecydowanie wyróżniał się strój Rose Byrne. Czym? Prostotą i elegancją!

Getty Images

Jeśli ktokolwiek przypuszczał, że wylansowany ponownie w tym roku trend na odsłanianie brzuszka nie nadaje się na eleganckie wyjścia, to Rose Byrne udowadnia, że jest wręcz przeciwnie. Aktorka wybrała dwuczęściową suknię od Calvina Kleina w kolorze pudrowego różu na galę wręczenia nagród Emmy 2013. Top wykończony dwoma paseczkami (które stanowią jedyną ozdobę kreacji), delikatnie odsłania brzuszek. Natomiast spódnica z podwyższonym stanem zasłania to, co powinno zostać ukryte. W ten sposób projekt przenosi obecnie panujące trendy do eleganckiej kreacji.

Getty Images

Do prostej sukienki aktorka dobrała równie prostą, srebrną torebkę Jimmy Choo oraz biżuterię Tiffany & Co.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email