Best Look: Rihanna w Stella Jean

Niezależnie, czy wybiera odważne (czasami nawet wulgarne), czy stonowane i eleganckie stylizacje, zawsze wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie, co Rihanna ubrała na wizytę w Białym Domu!

fot. Rihanna / Instagram / Gene Young / East News

Umiejętność doboru stroju do okoliczności to jedna ze składowych dobrego wyczucia stylu. Nie można go odmówić Rihannie, która nie boi się odważnych stylizacji, ale doskonale wie, kiedy należy zakryć ciało. 10. listopada wraz grupą znajomych wokalistka odwiedziła Biały Dom – miejsce, wymagające powagi i stosownego ubioru nie ograniczyło jednak wyobraźni gwiazdy. Rihanna doskonale dobrała strój, który stanowił idealny balans między jej odważnym wizerunkiem, a wymaganym w rezydencji Prezydenta USA dress codem.

fot. Gene Young / East News
fot. Rihanna / Instagram

Na tę okazję wokalistka wybrała sukienkę za kolano, której charakterystycznym elementem jest pasiasta koszula z kołnierzykiem. Biurowy charakter kreacji przełamują zwariowane printy w radosnych kolorach, inspirowane afrykańskim stylem. Kreacja pochodzi z kolekcji włoskiej projektantki, Stelli Jean na sezon jesień – zima 2014.

fot. Rihanna / Instagram / East News

Do wzorzystej sukienki Rihanna dobrała proste dodatki: czarną torbę Balmain, delikatne sandałki Manolo Blahnik oraz duże kolczyki w kształcie kół, które podkreślają afrykański charakter stylizacji.

fot. Rihanna / Instagram / Gene Young / East News

Delikatny makijaż i związane w wysoki kok włosy stanowią neutralne tło dla widowiskowej kreacji.

fot. Gene Young / East News

Tematy:

Nieprawidłowy email