Best Look: Rihanna w River Island

Niedawno ukazała się druga kolekcja Rihanny dla River Island. Ubrania zaprojektowane przez wokalistkę będą dostępne w sprzedaży dopiero od września, jednak już teraz Rihanna skutecznie je promuje. Jak? Prezentując stylizacje na sobie!

NewsPix

Wiele gwiazd próbowało swych sił w roli projektantów mody, jednak żadna tak konsekwentnie ich nie promowała, jak Rihanna. Naszym zdaniem to bardzo dobra strategia, dzięki której wokalistka udowadnia, że zaprojektowana przez nią kolekcja nadaje się do noszenia i co ważniejsze, ubrania są jak najbardziej w guście samej Rihanny – obecnie jednej z najlepiej ubranych gwiazd.

NewsPix

Rihanna została sfotografowana, gdy opuszczała hotel w Nowym Jorku. Jej codzienna stylizacja oparta jest na ubraniach z River Island. Motyw przewodni – moro, i w tym wzorze widzimy baseballowy top, odsłaniający brzuszek. Jeansy nigdy nie wychodzą z mody, dlatego Rihanna w swojej nowej kolekcji stworzyła ich kilka modeli. Tym razem założyła szerokie boyfriendy w kolorze "vintage".

NewsPix

Na głowie Rihanny błyszczy złota, pikowana czapka z daszkiem i w ciekawym kształcie, na jej stopach widzimy również elementy moro – to sandałki pochodzące z jej kolekcji dla River Island. Dopełnieniem stylizacji jest kopertówka Givenchy.

NewsPix

Tematy:

Nieprawidłowy email