Best Look: Rachel McAdams w garniturze Cristiano Burani

Rachel McAdams rzadko decyduje się na androgeniczne stylizacje. A szkoda, bo jak pokazała na rozdaniu nagród ESPYS doskonale jej to wychodzi. W czerwonym garniturze Cristiano Burani na jesień 2015, z krótkim bobem zaczesanym do tyłu prezentowała się doskonale: seksownie, nonszalancko i odważnie.

Foto: Gilbert Flores/Broadimage / Bulls Press

Rachel McAdams raczej kojarzy mi się z dość kobiecym, klasycznym stylem. Płomiennowłosa aktorka ma doskonałą figurę, więc na czerwonym dywanie raczej decyduje się na podkreślające sylwetkę suknie, sprawdzone fasony i kolory, niż na eksperymenty. Ale gdy już eksperymentuje, wychodzi jej to doskonale! Przykład? Stylizacja z tegorocznej gali wręczenia nagród ESPYS. 36-letnia aktorka (uwierzylibyście, że ma tyle lat?!) zdecydowała się na czerwony total look. Założyła doskonale uszyty, damski garnitur od Cristiano Burani. Marynarka z głębokim dekoltem w kształcie litery V odsłaniała alabastrową skórę aktorki i ponętny biust. Proste cygaretki, kończące się tuż nad kostką nadawały stylizacji lekkości i wdzięku.

Foto: Gilbert Flores/Broadimage / Bulls Press

Obowiązkowym uzupełnieniem kreacji są cieniowane szpilki od Christiana Louboutin. Czerwień przechodząca w czerń w modelu ‘Pigalle Follies’ nadawał garniturowi kobiecego sznytu. Jednak najważniejszym elementem całego looku jest fryzura McAdams – krótki rudy bob zaczesany do tyłu, w stylu Lindy Evangelisty czy Tildy Swinton to kwintesencja androgeniczności. Rachel McAdams dzięki tej fryzurze wygląda na silną, pewną siebie kobietę, która nie boi się łamać konwenansów. Uwielbiam ją w takiej wersji!

Foto: Gilbert Flores/Broadimage / Bulls Press

Damskie garnitury to klasyka gatunku. Zastanawiam się, dlaczego tak rzadko widzimy je na czerwonym dywanie, skoro są najlepszym sposobem na przykucie uwagi mediów. Zwłaszcza, gdy noszone są na gołe ciało. Stylizacja Rachel McAdams jest klasyczna i odważna jednocześnie. Seksowna ale nie wulgarna. Androgeniczna, ale z dużą dawką kobiecości. Doskonałe połączenie!

Foto: Gilbert Flores/Broadimage / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email