Best Look: Rachel McAdams w sukience Self Portrait

Czarna sukienka wcale nie musi być nudna. Oto dowód – stylizacja Rachel McAdams na nowojorskiej premierze „Southpaw”.

Foto: Getty Images

Rachel McAdams była jedną z gwiazd czerwonego dywanu, które pojawiły się w Nowym Jorku w związku z premierą filmu „Southpaw”. Co na tę okazję wybrała aktorka?

Zdecydowała się na klasyczną czerń, ale potraktowała ją lekko i letnio. Podstawą stylizacji jest sukienka z kolekcji Self Portrait. Kreacja inspirowana sukienkami vintage składa się z mocno rozkloszowanej spódnicy i topu odsłaniającego dekolt i ramiona oraz „trójkącik” brzucha.

Sukienka idealnie wpisuje się w trendy tego lata, które polubiło nagie brzuszki i styl retro. Czy tego typu kreacja sprawdza się na czerwonym dywanie? Moim zdaniem zdecydowanie tak! To sukienka na wiele okazji, która zmienia się jak kameleon – wystarczy odrobina fantazji!

W codziennych, bardziej wakacyjnych stylizacjach połącz ją z balerinkami, tenisówkami albo sneakersami. Na wielkie wyjścia dobierz eleganckie, choć wciąż wakacyjne, kolorowe szpilki lub bardzo modne nudist sandals.

Tak też zrobiła Rachel McAdams, łącząc czarną sukienkę z sandałkami Stuarta Weitzmana. Szyku dodaje całości diamentowa biżuteria Tiffany&Co.

Tematy:

Nieprawidłowy email