Best Look: Poppy Delevingne w płaszczu French Connection

Kwiecisty płaszcz, który formą przypomina pelerynę – oto przepis na genialną stylizację Poppy Delevingne. Zobaczcie!

JP Yim / Getty Images

Poppy Delevingne była jedną z gwiazd zaproszonych przez French Connection na prezentację najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki w Nowym Jorku.

JP Yim / Getty Images

Co mogła wybrać brytyjska modelka na to modowe spotkanie?

Gwiazdą jej stylizacji jest kwiecisty płaszcz z najnowszej kolekcji French Connection, który łączy w sobie modne folkowe hafty z nowoczesną formą. Wdzianko przypomina kimono i myślę, że w zimnych i wietrznych częściach naszego globu znajdzie wiele zwolenniczek.

JP Yim / Getty Images

Spod kwiecistego płaszcza wystaje mieniąca się cekinami w kolorze szampana sukienka, także z kolekcji French Connection.

JP Yim / Getty Images
JP Yim / Getty Images

Cekiny w stylu glamour i folkowe hafty tylko pozornie do siebie nie pasują. Na Poppy Delevingne wypadły świetnie! Wierzchnia warstwa stylizacji przykuwa uwagę, a cielista obcisła mini pod spodem kusi tajemnicą i niedopowiedzeniem…

JP Yim / Getty Images
JP Yim / Getty Images

Kropką nad i są równie modne w tym sezonie szpilki z kolekcji Topshop. Do tego jasne, rozpuszczone włosy i dziewczęcy makijaż z odrobiną blasku na ustach.

JP Yim / Getty Images

Przepis doskonały dla dziewczyn, które lubią bawić się trendami i łączyć je w niebanalnych zestawieniach. Płaszcz tak spodobał się Poppy, że postanowiła nosić go na różne okazje, a Ty co o nim sądzisz?

CALA/Broadimage/BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email