Best Look: Pink w Herve Leger

Jeszcze parę lat temu nie przypuszczałybyśmy, że Pink może znaleźć się w gronie najlepiej ubranych kobiet. A jednak czas leci, ludzie się zmieniają i ich gusta na szczęście też! Z wulgarnej punkówy wokalistka stała się bezbłędną fashionistką. Zobaczcie sami!

Getty Images

Pink pojawiła się na wydarzeniu poświęconym kobietom w muzyce, które co roku organizowane jest przez magazyn Billboard. Wokalistka ubrała się stosownie do okazji – prezentując sto procent kobiecości i delikatności. Jednocześnie sukienka z elementami różu (!) podkreślała jej osobowość i pseudonim artystyczny.

Getty Images

Ta patchworkowa kreacja zachowana w biało-szaro-czarnej kolorystyce, której podstawą jest blady róż, pochodzi z kolekcji Herve Leger na sezon wiosna-lato 2014. Za sprawą ozdobnych frędzli, które dopełniają wzór na materiale, kreacja staje się trójwymiarowa.

Getty Images

Pink postanowiła wyeksponować kreację, odwracając uwagę od butów, dlatego do zestawu wybrała cieliste pantofle Jimmy Choo oraz ledwo zauważalne (a jednak ozdabiające całość) kolczyki marki Dana Rebecca Designs.

Getty Images

Starannie wymodelowany irokez oraz dobry nastrój to wszystko, czego potrzeba Pink do zrobienia oszałamiającego wrażenia.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email