Best Look: Paulina Sykut w płaszczu Thecadess

Zawsze elegancki, choć mniej oczywisty niż czerń, granat, do tego przepiękna plecionka na tkaninie i modny krój kimona, czyli najnowsza, udana stylizacja Pauliny Sykut! Zobaczcie naszego dzisiejszego BEST LOOK-a!

Foto: VU MAG

Paulina Sykut była jedną z gwiazd zaproszonych na pokaz MMC Design Studio w warszawskim Cosmopolitanie. Co wybrała na tę okazję? Gwiazdą stylizacji był wszechstronnie uzdolniony płaszcz z wiosennej kolekcji Thecadess. Ten jeden element garderoby może być narzutą, wspomnianym płaszczem, kimonem albo – jak w przypadku Pauliny Sykut – sukienką midi.

Zawiązywany w okolicach talii podkreśla kobiece kształty, a jednocześnie daje ogromną swobodę ruchu.

Warto wspomnieć nie tylko o kroju kimona, ale również o tkaninie, z którego zostało ono skrojone. Materiał to plecionka, przypominająca fakturą worek z juty. Z wierzchu nie jest zbyt przyjemny w dotyku, ale Paulina Sykut zapewniła mnie, że gładka podszewka minimalizuje to uczucie.

Foto: Vumag

Do tego beżowe szpilki z czerwoną lamówką, które są kontrastem kolorystycznym, a jednocześnie wydłużają nogi. Kropką nad i jest niebieskie oko i naturalne usta.

Chcecie dowiedzieć się więcej o stylizacji Pauliny Sykut? Obejrzyjcie wideo!

Polecamy także:

Nieprawidłowy email